Sprzątaczka biurowa Pawłowice - Pniówek Praca dla osoby z orzeczeniem

2 800,00 zł

inne


Sprzątaczka Pszczyna, biurowa Pszczyna, Pawłowice Pszczyna, Pniówek Pszczyna, Praca Pszczyna, osoby Pszczyna, orzeczeniem Pszczyna

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu obiektu w Pniówku.

Praca w Zakładzie Pracy Chronionej.

Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

Warunki pracy: ranna zmiana od 6.00 do 13.00, umowa o pracę, przeszkolenie, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, wynagrodzenie zawsze na czas

Obowiązki: utrzymanie czystości (biura, korytarze, sanitariaty, pomieszczenia socjalne, schody).

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 450

nr ogłoszenia: 22640