Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem praca w urzędzie 3/4 etatu Pszczyna

2 257,00 zł

inne


Sprzątaczka Pszczyna, biurowa Pszczyna, orzeczeniem Pszczyna, praca Pszczyna, urzędzie Pszczyna, etatu Pszczyna, Pszczyna Pszczyna

Stabilna firma zatrudni osobę do utrzymania czystości części biurowych, socjalnych, sanitarnych w jednym z budynków administracji publicznej w Pszczynie

Praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - zatrudnienie przez Zakład Pracy Chronionej. Mile widziany stopień umiarkowany lub znaczny.

Oferujemy:

umowę o pracę
pracę na 3/4 etatu w godzinach 14.00 - 20.00
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
pracę na dwie dogodne zmiany według grafiku
przeszklenie
pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
miłą atmosferę w miejscu pracy
wolne weekendy
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem: 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 380

nr ogłoszenia: 22759